piątek, 28 października 2011

Konkurs z "Kuszącym Złem" !

Długo zwlekałam z tym konkursem, bo i czasu nie było... początkowo miał być to konkurs z inną książką, ale wyszło jak wyszło i był to szczęśliwy przypadek, bo myślę, że nagrody są znacznie ciekawsze niż były przewidziane. Jest to mój pierwszy blogowy konkurs (z pewnością nie ostatni) i byłoby mi szalenie miło, gdyby jak najwięcej osób wzięło w nim udział. ;) Przyznaję, że mam sporo obaw co do frekwencji - w końcu większa część blogerów ma możliwość otrzymania tej książki i wtedy udział w konkursie z nią, pozbawiony jest sensu. Mam jednak ogromną nadzieję, że moje wątpliwości zostaną rozwiane. ;)

Do wygrania są aż dwa egzemplarze powyższej  książki - "Kuszące Zło" autorstwa Keri Arthur, III tom cyklu "Zew Nocy". Nagrody ufundował Instytut Wydawniczy Erica, za co bardzo serdecznie dziękuję!

Zasady:


1. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego, to jest 28 października, aż do 12 listopada. Chciałam by czas zgłaszania się był jak najdłuższy, stąd też dwa tygodnie. ;) Losowanie natomiast, odbędzie się dzień po zakończeniu, czyli 13 listopada.
2. Zgłoszenia przyjmuję w komentarzach, TYLKO pod tym wpisem. Zgłoszenia w innych miejscach niestety nie będą brane pod uwagę.Osoby anonimowe brać udział mogą, życzyłabym sobie jednak by wtedy pozostawić nick i adres mailowy.
3. Konkurs polega na losowaniu - wystarczy po prostu wyrazić w komentarzu chęć otrzymania książki. Wystarczy krótko i zwięźle, chociaż dłuższe wypowiedzi również są mile widziane. ;)
4. Do wygrania są dwa egzemplarze książki - toteż wylosuję dwie osoby, które je otrzymają.

Chyba wszystko jest jasne. ;) Życzę Wam powodzenia i wracam do robienia zdjęć stosiku i lektury... dziewięciu książek na raz. Żałuję, że doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny. ;)

Miłego Wieczoru !

25 komentarzy:

 1. Chętnie wezmę udział. Poprzednie dwie części nie powaliły mnie na kolana, ale ciekawość co znajdę w trzeciej jest silniejsza:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się:) Kurcze, jakoś ciągnie mnie do niej;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyrażam chęć wzięcia udziału w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się:D Jeszcze nigdy nic nie wygrałam, ale nie poddaje się. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się :) Może akurat się uda :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak najbardziej się zgłaszam. Nagrody są interesujące :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A i ja się zgłaszam, bo czemu by nie? ; > A książkę chętnie bym chciała trzymać we własnych łapkach, gdyż w mojej skromnej biblioteczce jest jeszcze mnóstwo miejsca. ^.^

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłaszam się ,a nóż, widelec, wykałaczka się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgłaszam się!!!
  O boszz jak ja uwielbiam tą serię i za nic nie przepuszczę takiej okazji =) A być może się uda xD

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję za dodanie mojego bloga do obserwowanych :).

  I zgłaszam się! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zgłaszam się! :D
  Od dawna chcę przeczytać tą książkę ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja również się zgłaszam, strasznie jestem ciekawa tej książki.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 13. O jejku!

  Z ogromną przyjemnością zgłaszam się :D

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...